دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ 2024 - 04 - 15
کرم ضد لک خیلی قوی
» آرایش و زیبایی » چه چیزی زیبایی خانم ها را نابود می کند ؟ – داغ ترین ها
آرایش و زیبایی

چه چیزی زیبایی خانم ها را نابود می کند ؟ – داغ ترین ها

اسفند ۷, ۱۴۰۲ 0۰20


همه خانم ها به دنبال راهی برای زیبایی بیشتر هستند . داشتن پوست خوب نقش بسیار زیادی در میزان زیبایی و جذابیت افراد دارد با تغییر برخی از عادت های نادرست زندگی خود می توانید پوستی شاداب تر و صورتی زیبا تر داشته باشید .

جذابیت برای خیلی ها مهم ترین نکته محسوب می‌ شود. محققان به این نتیجه رسیده اند که انتخاب‌ های مختلفی در سبک زندگی باعث می‌ شوند تا جذابیت کم شود؛ که خیلی از شما این نکات را نمی‌ دانید اما به طور مستقیم روی کیفیت پوست تان اثر گذار است.

نخوابیدن به اندازه کافی

طبق مطالعاتی در سال ۲۰۱۷، اگر شما دو شب به اندازه کافی نخوابید، از جذابیت ظاهری تان کم می شود. محققان مطالعاتی را در این باره انجام داده‌اند و عکس‌ هایی را از افراد به ثبت رساندند و متوجه شدند کسانی که خواب آشفته ای دارند، از زیبایی شان کم شده است. به خاطر همین توصیه می‌ شود که همه؛ شب ها ۸ ساعت خواب با کیفیت داشته باشید.

مصرف زیاد شکر

محققان به این نتیجه رسیده اند که مصرف زیاد شکر باعث می‌ شود شما سن تان بالاتر از آنچه که هستید نشان دهد، زیرا شکر، گلوکز یا فروکتوز باعث تولید موادی می‌ شوند که سموم را ایجاد می‌ کند، به کلاژن و الاستین که دو پروتئین مهم پوست بوده و برای جوانی و شادابی هستند؛ نیز آسیب خواهد زد.

استرس زیاد

استرس مزمن باعث می‌ شود که شما نتوانید زندگی راحتی داشته باشید؛ همچنین هورمون کورتیزول در بدنتان ترشح می‌ شود که باعث پیری پوست خواهد شد. حتی اگر قوی ترین سیستم ایمنی را هم داشته باشید، با استرس آن را از پا در می‌ آورید؛ این اتفاق بر روی جوانی و شادابی شما هم تاثیر منفی خواهد داشت.

مصرف زیاد گوشت

مطالعاتی در اروپا نشان داده است مردانی که گیاهخوار هستند، جذابیت مردانگی بیشتری دارند و همین مورد در مورد خانم ها هم صدق می کند. به خاطر همین توصیه می شود که خیلی در مصرف گوشت زیاده روی نکنید، زیرا به مرور زمان شادابی و جوانی پوست تان را از بین می برد.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

زیبا رهنما

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×