پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سلامت » ۴ ترفندی که کیم کارداشیان برای زیباتر شدن از آن ها بهره می گیرد – داغ ترین ها
سلامت

۴ ترفندی که کیم کارداشیان برای زیباتر شدن از آن ها بهره می گیرد – داغ ترین ها

مهر ۵, ۱۴۰۲ 17۰50


سرویس سلامت داغ ترین ها ،کیم کارداشیان همواره به دلبل ظاهرش مورد تحسین قرار گرفته است. این ستاره تلویزیونی گرچه استطاعت استفاده از لوکس ترین روش های زیبایی را دارد، اما از ترفندهای مقرون به صرفه تری نیز استفاده می کند..

 

 

۱- در شستن موهای خود زیاده روی نمی کند

افراط در شستشوی موها می تواند به آن ها صدمه بزند و حتی منجر به ریزش مو در بلند مدت شود. کیم کارداشیان از موهای خود به خوبی مراقبت می کند و دوست ندارد خیلی خشک به نظر برسند.

او در اینباره گفته: «من موهایم را هر روز نمی شویم. روز اول موهایم خوش حالت اند. روز دوم کمی حالت ژولیده پیدا می کنند. روز سوم آن ها را اتو می کشم چون برای این کار موها باید کمی چرب باشند. روز چهارم دم اسبی شان می کنم. روز پنجم هم که دیگر وقت شستن شان است.»

۲- از محصولات پوستی ثابتی استفاده نمی کند.

پیدا کردن محصولات پوستی مناسب خود کار ساده ای نیست، به همین دلیل ممکن است وقتی بالاخره موفق به پیدا کردن محصول مورد نظر خود شدید، آن را به پای ثابت روتین پوستی خود بدل کنید. اما پوست شما می تواند به برخی ترکیبات درون محصولات پوستی تان عادت کند، امری که از قدرت تأثیرگذاری آن ها می کاهد.

۳- هرگز با آرایش نمی خوابد

وقتی بعد از یک روز طولانی به خانه رسیدید، ممکن است وسوسه شوید بدون پاک کردن آرایش تان به رختخواب بروید. اما خوابیدن با آرایش می تواند باعث مسدود شدن منافذ پوست، زدن جوش و حتی منجر به چین و چروک زودرس شود.

کیم کارداشیان گرچه سبک زندگی بسیار شلوغی دارد، اما هرگز فراموش نمی کند پیش از خواب آرایش خود را پاک کند. او توصیه می کنم همیشه آرایش خود را پاک کنید.

 

۴- از گن ساعت شنی استفاده می کند

گرچه پوشیدن مداوم گن های ساعت شنی می تواند خطراتی برای سلامتی به همراه داشته باشد، اما استفاده ی صحیح از آن ها می تواند باعث بهبود پوسچر (حالت قرارگیری بدن) شود، به التیام پس از زایمان کمک کند و فرمی ساعت شنی به اندام دهد.

کیم کارداشیان اذعان کرده گهگاه از گن ساعت شنی استفاده می کند. او در اینباره گفته: «کرست یا گن ساعت شنی بپوشید. بعد از بچه دار شدنم خیلی از آن ها استفاده کردم. حتی با آن ها ورزش می کنم، وقت هایی که می خواهم کمرم را باریک کنم.»منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم رضوی

مریم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×