جمعه , ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 03 - 01
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » پاستیل خانگی درست کن – داغ ترین ها
سبک زندگی

پاستیل خانگی درست کن – داغ ترین ها

شهریور ۲۳, ۱۴۰۲ 11۰51پاستیل یکی از تنقلات خیلی خوشمزه است که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. درست کردن پاستیل در منزل شاید در نگاه اول سخت به نظر برسد، اما وقتی دل به کار بدهید و شروع به تهیه آن بکنید متوجه می‌شوید که اصلا سخت نیست.
به گزارش داغ ترین ها، تهیه کردن پاستیل در منزل این حسن را دارد که خیالتان از بابت سلامت آن کاملا راحت است. طعم دلخواه خود یا فرزندتان را درست می‌کنید و مواد نگهدارنده هم ندارد.

مواد لازم برای تهیه پاستیل خانگی

ژله به طعم دلخواه یک بسته

پودر ژلاتن یک قاشق غذاخوری

آب سرد یک لیوان

طرز تهیه پاستیل

یک بسته ژله و یک قاشق غذاخوری ژلاتین را با هم مخلوط کنید و آب سرد را به آن‌ها اضافه کنید. خوب هم بزنید تا ژله و ژلاتین در آب حل بشوند. ظرف را روی بخار کتری قرار بدهید تا خوب دانه‌های ژلاتین حل بشود و یک مایع شفافی به دست بیاید. کف‌هایی که روی ژله ایجاد می‌شود را بردارید.

قالب‌های شکلات لازم دارید. اگر جنس سیلیکونی دارید که به راحتی ژله را داخل آن بریزید، ولی اگر قالبی غیرسیلیکونی دارید حتما آن را چرب کنید و بعد مایع ژله را داخل آن بریزید. بعد از اینکه تمام قالب‌ها را از مایع پاستیل پر کردید به مدت یک ساعت داخل یخچال بگذارید و بعد از این مدت از قالب‌ها جدا کنید. پاستیل‌های شما حاضر هستند. نوش جان

اگر تمایل دارید مانند پاستیل‌های بازاری حالت کشسانی آن زیادتر باشد می‌توانید ۲ قاشق غذاخوری گلوکز به مواد ژله‌ای اضافه کنید.

منبع: راهنماتو

 

نرم افزار موبایل داغ ترین ها

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا


تلگرام خبر
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

زیبا رهنما

زیبا رهنما

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×