پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » بازدید مقامات خراسان جنوبی از کارخانه مس کاتد آتبین یحیایی – داغ ترین ها
سبک زندگی

بازدید مقامات خراسان جنوبی از کارخانه مس کاتد آتبین یحیایی – داغ ترین ها

آبان ۲, ۱۴۰۲ 5۰20فرماندار قائنات به اتفاق معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به منظور بررسی مسائل، مشکلات، نیازمندی ها و مباحث واحد های تولیدی شهرستان قائنات،از شرکت در حال احداث کاشف جویان طوطیای مس بازدید کردند.
به گزارش مردم سالاری آنلاین ،دکتر محمدی فرماندار قائنات به اتفاق مهندس ثقوری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به منظور بررسی مسائل، مشکلات، نیازمندی ها و مباحث واحد های تولیدی شهرستان قائنات،از شرکت در حال احداث کاشف جویان طوطیای مس (فرآوری کاتد مس) واقع در حاشیه روستای ورزگ به صورت میدانی بازدید کردند.

در این بازدید، مسئولین این واحد از نزدیک با روند پیشرفت کار و نیازمندی‌های این شرکت آشنا شدند. همچنین، دکتر محمدی و همراهانش در جریان گفتگو با مدیر و مسئولین این واحد قرار گرفتند تا مسائل مربوط به تولید مس و فرآوری کاتد مس را بررسی کنند.

این بازدید به منظور افزایش هماهنگی و بهبود عملکرد واحدهای تولیدی شهرستان قائنات انجام شد و توجه به نیازمندی‌ها و مسائل اساسی این صنعت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

87cffa7f-d4f4-41ca-bcb7-483b6fd91578_qy8e

نرم افزار موبایل داغ ترین ها

نرم افزار موبایل ایلنا

نرم افزار موبایل ایلنا


تلگرام خبر
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

زیبا رهنما

زیبا رهنما

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×