پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟ – جزیره
سبک زندگی

سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟ – جزیره

دی ۱۰, ۱۴۰۲ 2۰18


سلبریتی ها نقش مهمی در ترندهای روز مد و زیبایی ایفا می‌کنند و اغلب چیزهایی که این افراد برای استایل خود بر می‌گزینند، از لباس و کفش تا ساعت مچی، به گزینه‌ای محبوب در میان مردم تبدیل می‌شود. اکثر افراد مشهور به دنبال این هستند که در میان جمع بدرخشند و ساعت مچی یکی از لوازم جانبی است که شکوه خاصی به استایل این افراد می‌بخشد و به همین دلیل هم نقش مهمی در دنیای مد و فشن دارد.

افراد مشهور اغلب ساعت های گران قیمت را به دلایل مختلفی چون اعتبار، تکمیل استایل و خاص بودن انتخاب می کنند؛ برندهای بسیاری در جهان هم ساعت های خاصی را برای افزایش محبوبیت برند خود برای افراد سلبریتی، چه بازیگر و چه ورزشکار طراحی می کنند و به این ترتیب، نام خود را بر سر زبان ها می اندازند.

در این مقاله، برخی از بزرگ ترین برندهای ساعت سازی در جهان را که ساعت های لوکس و آوانگاردی محسوب شده و انتخاب اول سلبریتی ها هستند مورد بررسی قرار می دهیم.

ساعت های مچی افراد مشهور از چه برندهایی هستند؟

سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟

ساعت مچی یک سلبریتی، نشان دهنده سلیقه، سبک، شهرت و ثروت اوست و به همین دلیل، پوشیدن یک ساعت گران قیمت، راهی برای نشان دادن اعتبار، موفقیت و جایگاه اجتماعی در میان این افراد است؛ این مساله تا جایی پررنگ است که ساعت های خاص برندهایی چون رولکس، پتک فیلیپ یا آئودمار پیگت به عنوان ساعت ثروتمندان و افراد مشهور شناخته می شوند و قیمت بالای آنها برای بسیاری از مردم عادی قابل پرداخت نیست.

این طرح های نوآورانه و لوکس، به عنوان نماینده یک برند بر دستان یک بازیگر، ورزشکار و یا سیاستمدار که سفیر آن برند باشد، می نشینند تا این ساعت را به عنوان یک اکسسوری قابل اعتماد و زیبا به جهانیان معرفی کنند. مردم نیز همواره درباره برندهایی که در استایل این افراد مشهور به کار برده می شود، کنجکاو هستند؛ در ادامه نگاهی به برخی از مشهورترین این ساعت ها می اندازیم و بررسی می کنیم که کدام سلبریتی ها از این ساعت ها استفاده می کنند؟

ساعت رولکس؛ لوکس، گران قیمت و نماد ساعت های سوئیسی

سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟

تقریبا همه برند ساعت رولکس را می شناسند؛ این ساعت سوئیسی، یکی از قدیمی ترین، با کیفیت ترین و گران ترین برندهای سوئیسی ساعت مچی است که گزینه اول درصد بالایی از سلبریتی ها برای انتخاب یک ساعت مچی باشکوه است.

رولکس، نماد ثروت، موفقیت و درخشش است؛ در میان کسانی که ترجیح می دهند رولکس را به عنوان ساعت مچی خود برگزینند، نام افراد مشهور زیادی به چشم می‌خورد. نیکلاس کیج، تام هنکس، ویکتوریا بکهام و البته ستاره هالیوود یعنی برد پیت برخی از این افراد هستند و یا به طور مثال راجر فدرر یکی از بهترین بازیکنان تنیس در جهان، مجموعه کاملی از ساعت های رولکس را در کلکسیون ساعت های خود دارد که شامل مدل هایDaytona ،Datejust II و Batman است.

ساعت امگا؛ دقت، نوآوری و شکوه

سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟

امگا یکی دیگر از ساعت های لوکس سوئیسی است که به سبب تولید ساعت های دقیق، با فناوری نوآورانه و طراحی های خاص خود شناخته می شود. ساعت امگا یکی از قدیمی ترین کمپانی های ساعت سازی کشور سوئیس است که جزئیات بسیار دقیقی را به زیبایی در طراحی ساعت های خود به کار می برد.

تعهد امگا به کیفیت و نوآوری، این ساعت لوکس را به دستان بسیاری از سلبریتی ها کشانده است. رایان رینولد و تام هاردی، برخی از بازیگران مشهوری هستند که مدل های محبوب امگا را برای استایل خاص خود انتخاب کرده اند.

ساعت پتک فیلیپ؛ نماد ثروت، شهرت و منحصر به فرد بودن

سلبریتی ها کدام ساعت مچی ها را انتخاب می‌کنند؟

ساعت‌های Patek Philippe یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین ساعت های مچی در جهان هستند که طرفداران زیادی چه در میان افراد مشهور و چه دیگر ثرومتمندان در جهان دارند. این برند به دلیل ساخت ساعت های نفیس، خاص و گران که هر کدام یک اثر ظریق هنری و یا یک جواهر هستند، به شهرت رسیده است. پیچیدگی مکانیکی، دقت، نوآوری در طراحی و توجه به جزئیات هم از دیگر مواردی است که باعث شده است بسیاری از ثروتمندان پتک فیلیپ را انتخاب کرده، به دست کنند و شهرت، ثروت و اعتبار خود را به رخ همگان بکشند.

ساعت Patek Philippe Nautilus که ساعت محبوب لئوناردو دی کاپریو است، نمونه ای از محبوبیت این برند در میان افراد مشهور است.منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم رضوی

مریم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×