پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » (عکس) رکورد دارترین مادران دنیا؛ آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب – داغ ترین ها
سبک زندگی

(عکس) رکورد دارترین مادران دنیا؛ آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب – داغ ترین ها

آبان ۱۱, ۱۴۰۲ 10۰32


مادر هفت قلوها

بابی مک کاگی رکورددار به دنیا آوردن بیشترین تعداد کودکان زنده در یک بار زایمان است. او در یک زایمان در ۱۹ نوامبر ۱۹۹۷ چهار پسر و سه دختر به دنیا آورد. زایمان او توسط متخصصان بیمارستان دانشگاهی آیوای آمریکا انجام شد.

  زایمان این زن بعد از ۳۱ هفته بارداری و از طریق سزارین صورت گرفت و این عمل تنها ۱۶دقیقه طول کشید. کودکان او کنت، ناتالی، براندون، جویل، کلسی، ناتانیل و آلکسیس نام دارند. مجله تایمز درباره این مادر و کودکان عجیبش گزارش مفصلی تهیه کرده است.

سنگین‌ترین مامان دنیا 

دوونا سیمپسون اگرچه هنوز نتوانسته است به طور رسمی رکورد سنگین‌ترین زن دنیا را از آن خود کند اما از او به عنوان سنگین‌وزن‌ترین مادر دنیا هنگام تولد کودکش نام برده می‌شود.

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

 سیمپسون در سال ۲۰۰۷، رکورد سنگین‌وزن‌ترین مادر دنیا هنگام تولد کودکش را شکست. او در آن زمان ۲۳۵ کیلوگرم وزن داشت.   او این روزها زندگی‌اش را به خطر انداخته است و تلاش می‌کند تا وزن خود را به ۴۵۰ کیلوگرم برساند تا عنوان سنگین وزن‌ترین زن دنیا را به دست بیاورد.

گران‌ترین عکس با بچه‌ها

گران‌ترین عکسی که یک پدر و مادر با فرزندان خود گرفته‌اند مربوط می‌شود به آنجلینا جولی و برادپیت و دوقلوهایشان. آنها با گرفتن این عکس رکورد بالاترین مبلغی که برای تهیه عکس از نوزادان پرداخت شده است را به نام خود ثبت کردند.    

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

البته براد و آنجلینا به‌جز فرزندان تنی خودشان چند کودک دیگر را هم به فرزندی قبول کرده‌اند.    این عکس‌ها که لحظاتی بعد از تولد این کودکان در بیمارستان لنوال در نیس گرفته شده بود به سرعت در محیط اینترنت منتشر شدند.

پیرترین مادر دنیا

شاید بچه‌های اومکاری پانوار هیچ‌وقت نتوانند باور کنند زنی که از نخستین روز تولدشان کنار آنها بوده مادر خودشان است نه مادربزرگ یا حتی مادر مادربزرگشان.

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

نوزادان از طریق عمل سزارین به دنیا آمدند. پانوار و همسرش برای تهیه هزینه‌های استفاده از روش نوین درمان ناباروری مجبور شدند زمین خود، تنها گاوشان و تمام پس‌انداز خود را هزینه کنند تا آقای پانوار به آرزوی خود که داشتن یک پسر بود برسد البته آنها صاحب دو فرزند شدند.

مشهورترین حامل دنیا

کارول ‌هارلوک ۴۲ ساله اگرچه واقعا یک مادر نیست اما او را جزو رکورددارهای مادرانه محسوب کرده‌اند. او زن حاملی است که طی ۱۳ سال، ۱۲ کودک را به دنیا آورده است. به این ترتیب به عنوان مادری که بیشترین تعداد کودک را به شیوه رحم اجاره‌ای به دنیا آورده است شناخته شد.  

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

  او می‌گوید اولین بار وقتی که این کار را انجام داده است تصمیم داشته فقط یک بار حامله باشد اما آن‌قدر از این احساس مادرانه خوشش آمده که بارها تصمیم گرفته است آن را انجام دهد. او ماه مارس سال گذشته  این سه‌قلوها را به دنیا آورد.

کوچک‌ترین مادر دنیا

کوچک‌ترین مادر دنیا، یعنی لینا مدینا هنگام تولد نوزادش تنها پنج سال داشت. این کودک پنج ساله در بیمارستان پیسکوی کشور پرو نوزاد خود را به دنیا آورد. این دختر بچه هنگام تولد کودکش حدود ۱۵۰سانتی‌متر قد داشت.

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

هنگامی که این کودک توسط پدرش به بیمارستان انتقال داده شد، پدر وی و پزشکان بیمارستان تصور می‌کردند که او یک تومور بسیار بزرگ در شکمش دارد اما خیلی زود دکتر لوزادا دریافت که این دختر بچه، هشت ماهه حامله است. دکتر دخترک را به لیما (پایتخت پرو) برد و در آنجا با کمک متخصصان یک ماه بعد در ۱۴می ‌۱۹۳۹ او کودک خود را با عمل سزارین به دنیا آورد.

کوتاه‌ترین مادر دنیا

 او کوتاه‌ترین مادر دنیاست که در سال ۲۰۰۹ سومین دختر خود را به دنیا آورد. استیسی می‌گوید که مادر شدن برای او لذت بخش‌ترین هدیه دنیاست.  آنچه پزشکان را نسبت به خطرآفرین بودن بارداری این زن بسیار حساس کرده است این است که امکان دارد نوزادی که در رحم اوست از سایز مادر بزرگ‌تر شود و د  قد استیسی هرالد تنها ۷۰سانتی‌متر است و به این ترتیب دختر ۲۲ ماهه‌اش از او قد بلندتر است.

رکورد دارترین مادران دنیا | آنجلینا جولی و ۶ مادر دیگر در یک قاب

او با آنکه پزشکان به وی گفته‌اند به دنیا آوردن نوزاد جدید برای او بسیار خطر آفرین است، علاقه زیادی به تولد نوزادان بعدی داردر این شرایط جان خود او به خطر بیفتد. او با یک نقص ژنتیکی به دنیا آمده است که باعث می‌شود استخوان‌هایش رشد نکنند. همسر استیسی برای راه رفتن به وی کمک می‌کند؛ چراکه او توانایی راه رفتن ندارد.

منبع: همشهری آنلاینمنبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

آرین فلاح

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×