پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » (عکس) بطری آب پلاستیکی را دور نریزید! – داغ ترین ها
سبک زندگی

(عکس) بطری آب پلاستیکی را دور نریزید! – داغ ترین ها

آبان ۱۴, ۱۴۰۲ 10۰28
آیا جداسازی تخم مرغ را چالش برانگیز می‌دانید؟ در برخی از دستور العمل‌ها، شما به زرده تخم مرغ و تخم مرغ سفید نیاز دارید، اما این روند کمی پیچیده‌است. نگران نباشید، می‌توانید این مشکل را با بطری‌های پلاستیکی حل کنید.

کد خبر :
۱۶۰۰۷۵
کیفیت بطری پلاستیکی بادوام و منعطف به شما این امکان را می‌دهد تا به طور خلاقانه آن را برای اهداف مختلف بازیافت کنید. آیا بطری پلاستیکی در خانه دارید و نمی‌دانید چگونه از آن استفاده کنید؟ آیا می‌دانستید که اگرچه بیشتر بطری‌های پلاستیکی خالی در سطل زباله ریخته می‌شوند، اما در واقع راه‌های دیگری وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده مجدد کنید؟

یکی از روش‌های مصرف بطری‌های پلاستیکی به کارگیری آن‌ها به عنوان اسپری آب است؛ برای این ترفند فقط به مته یا پیچ گوشتی نیاز دارید تا بتوانید چند سوراخ در بطری ایجاد کنید. سپس دهانه بطری را به سر شلنگ آب متصل کنید تا یک اسپری آب داشته باشید.

بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!

آیا جداسازی تخم مرغ را چالش برانگیز می‌دانید؟ در برخی از دستور العمل‌ها، شما به زرده تخم مرغ و تخم مرغ سفید نیاز دارید، اما این روند کمی پیچیده‌است. نگران نباشید، می‌توانید این مشکل را با بطری‌های پلاستیکی حل کنید. تخم مرغ را در یک کاسه بشکنید. درب بطری را بردارید و کمی فشار دهید. سپس فشار را ادامه دهید، انتهای آن را داخل زرده تخم مرغ قرار دهید و فشار را متوقف کنید. به این ترتیب، زرده تخم مرغ جذب بطری می‌شود و سفیده تخم مرغ در بشقاب باقی می‌ماند.

بطری آب پلاستیکی اینجا به کار آید!

منبع: فرارو
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

آرین فلاح

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×