چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » فال ابجد امروز سه شنبه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ – جزیره
سبک زندگی

فال ابجد امروز سه شنبه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ – جزیره

دی ۱۲, ۱۴۰۲ 0۰12جزیره | انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

 

به گزارش جزیره؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

 

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز ۱۲ دی ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ د

دو صد گفته، چون نیم کردار نیست. مدتی است دقیقا بر عکس این جمله رفتار می‌کنی و سخنانت با اعمالت هم خوانی ندارد. بهتر است در هفته جاری به درون سفر کرده و گره کار خود را بیابی. چه بهتر که برای زندگی ات اولویت قائل شده و در صورت نیاز، برای فردایی روشن تغییر مسیر دهی.

اردیبهشت: ج د ج

ممکن است احساس بی انگیزه بودن داشته باشی، اما بهتر است روی این موضوع کار کرده و اجازه ندهی سردرگمی آرامشت را به هم بریزد. هزینه‌های غیر منتظره ممکن است رخ دهد که درایت و تیزهوشی تو را می‌طلبد.

خرداد: د د آ

تو نمی‌توانی کسی را مجبور کنی به تو احترام بگذارد، اما می‌توانی از بی احترامی جلوگیری کنی. به نظر می‌رسد هفته جاری خصومت زیادی در فضا وجود دارد و بهترین کاری که می‌توانی انجام دهی این است که با دوری از منفی‌ها احترام خودت را حفظ کنی.

تیر: د د ب

هفته جاری از رفتار‌های عجولانه اجتناب کن، زیرا عجله می‌تواند به ضرر منجر شود. همچنین توصیه می‌شود تصمیمات مالی را در نهایت دقت اتخاذ کن. در صورت نیاز می‌توانی در این مورد با عزیزان مورد اعتماد یا یک مشاور حرفه‌ای مشورت کنی.

مرداد: ج د ج

زیبایی آن است که ظاهرت افراد را جذب خود کرده و باطنت آن‌ها را نزد تو نگه دارد. رفتار محجوبانه و در عین حال پر شور تو افراد را مجذوب می‌کند، اما کم رویی به تو اجازه ایجاد روابط نمی‌دهد. هفته جاری کمی از ذات کم روی خود فاصله بگیرو با افراد بیشتری تعامل داشته باش.

شهریور: آ آ د

مدتی است که به سبک زندگی روزمره ات عادت کرده ای، زندگی‌ای که در آن از ریسک کردن اجتناب کرده و این مسئله روی رشد تو تاثیر منفی می‌گذارد. هفته جاری باید شجاع و خود جوش باشی و تغییرات لازم را در زندگی ات ایجاد کنی. در عین حال مراقب سلامتی ات باش، زیرا مشکلات جزئی در سلامتی می‌تواند نگرانی‌های زیادی به دنبال داشته باشد.

مهر: ب ج د

هفته جاری فرصت خوبی است تا به کودک درون خود توجه بیشتری نشان داده و کار‌هایی انجام دهی که تو را از عمق وجودت خوشحال می‌کنند. چه در سفر باشی، چه آشپزی کنی یا اوقاتی را با دوستانت بگذرانی، در هر حال هفته خوبی برای تازه کردن زندگی است.

آبان: آ ب ج

به نظر می‌رسد برای رویارویی با برخی آدم‌های اطراف خود به تیزهوشی و درایت زیادی نیاز خواهی داشت. نگرانی و بر هم خوردن آرامش اصلا به نفع تو نیست. سعی کن از منفی بافی دوری کرده و از درایت خود برای ایستادگی استفاده کنی. با همکاران و رئیس روابط خوبی داشته باش.

آذر: ج د آ

ممکن است چالش‌هایی مقابلت ظاهر شود، اما تو از روحیه خوب و هیجان انگیزی برخوردار هستی که باعث می‌شود نه تنها سخت تلاش کنی بلکه مطمئن شوی که زندگی شخصی ات تحت تاثیر این مسائل قرار نخواهد گرفت.

دی: آ ج ج

بهتر است از بحث‌های غیر ضروری که می‌توانند آرامش تو را به خطر بیندازند اجتناب کنی. همچنین از گرفتن هر گونه تصمیم مالی عجولانه بپرهیز که ممکن است در آینده موجب پشیمانی شود. در صورت نیاز از مشاوره حرفه‌ای کمک بگیر.

بهمن: ب ب د

هفته جاری روی گام‌های کوچک، کار‌های کوچک و کار‌هایی که در دست داری تمرکز کن و بدان که بینش از کم، زیاد‌ها خلق می‌شوند به تحقق اهداف بزرگ تو کمک زیادی می‌کند. موفقیت تو در طولانی مدت به توانایی ات در به پایان رساندن کار‌های کوچک بستگی دارد.

اسفند: ب ب ب

به قلمروی ناشناخته‌ها قدم گذشته ای، طبیعی است که کمی ترس داشته باشی، اما اجازه نده این ترس، جرات تغییر و جلو رفتن را از تو بگیرد. از نظر مالی هفته خوبی است به شرط آن که افکار مثبت داشته باشی و از منفی گرایی اجتناب کنی. از اتفاقات جدید هراسی به دل راه نده.منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

آرین فلاح

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×