پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » توضیحات دبیر درباره درخواست ها برای مجوز واردات خودرو – جزیره
سبک زندگی

توضیحات دبیر درباره درخواست ها برای مجوز واردات خودرو – جزیره

دی ۱۱, ۱۴۰۲ 1۰14سومین پایگاه قهرمانی کشتی در استان تهران افتتاح شد.

به گزارش جزیرهو به نقل از ایسنا؛ علیرضا دبیر در حاشیه افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران به نام شهیدان خدمت در منطقه خاوران تهران، درباره نامه به رییس جمهور برای دریافت مجوز واردات خودرو برای ۲۱ کشتی‌گیر و مربی، اظهار کرد: اکثر فدراسیون‌ها دارند اسم می‌دهند. دیوان عدالت اداری بحث تبعیض را مطرح کرده بود، یعنی همه رشته‌ها باید باشند. روی همین حساب، کشتی ورزش اول ایران است و ما نیز ۲۱ قهرمان جهان و المپیک را معرفی کردیم.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به بازسازی و افتتاح خانه‌های کشتی در تهران، خاطرنشان کرد: جمعیت کشتی را از ۳۰ هزار نفر به ۴۰۰ هزار نفر رساندیم و برای اینکه این جمعیت باز هم افزایش پیدا کند، باید پایگاه‌های قهرمانی کشتی در تهران زیاد شود. در مرحله نخست ۵ سالن از شهرداری گرفتیم و قرار است در مرحله دوم نیز ۱۰ سالن کشتی از شهرداری تهران بگیریم.

وی تصریح کرد: ما این سالن‌ها را در محلات کم‌برخوردار می‌گیریم چرا که کشتی در این محلات جواب می‌دهد. امیدوارم این اتفاق الگوی همه کشور شود. هیات‌های کشتی ما نیز این بحث را دنبال می‌کنند. بابت هر معتاد، شهرداری‌ها ۲۵۰هزار تومان هزینه می‌کنند. یک چهارم این پول را خرج ورزش کنند اتفاقی نمی‌افتد و خانواده‌ها نیز از هم نمی‌پاشند. ما با کشتی آسیب‌های اجتماعی را پایین می‌آوریم و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را پر می‌کنیم. کشتی ورزش اول مملکت است و در این محلات جواب می‌دهد.

 
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

آرین فلاح

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×