پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 29
کرم ضد لک خیلی قوی
» سبک زندگی » فال ابجد امروز شنبه ۱۶ دی – جزیره
سبک زندگی

فال ابجد امروز شنبه ۱۶ دی – جزیره

دی ۱۶, ۱۴۰۲ 3۰14


تصویر زندگی نوشت: فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

 

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می‌شود،، از طرف شخصی خبرهای خوب و خوشایندی به گوشتان می رسد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد. شخصی شما را در یک جلسه دیده و سخت به شما ارادت پیدا کرده، او دوست خوبی برای شما خواهد بود. عدم فعالیتتان نتیجه ناامیدی و یاس این روزهایتان است، ناامیدی را از خودتان دور کنید و بپذیرید که تا زنده و سالمید باید تلاش کنید. از غم شخصی سخت آزرده می شوید، در کنارش باشید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: شخصی می خواهد در زندگی از شما اخاذی کند و برایتان مشکلات بزرگی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود در زندگی باشید تا به دردسرهای بزرگی مواجه نشوید،، در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به آرامش برسید. شما روحی لطیف و سرشار از مهر و محبت دارید. وام یا سود شایسته ای به دست می آورید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده بیش از این خودتان را آزار ندهید. شخصی که پشت سر شما بدگویی کرده تاوان این رفتارش را خواهد پرداخت. اشتباه در کاری به نفع شما تمام خواهد شد، با دقت باشید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصود خوبی دارید و به زودی تمام مشکلاتتان برطرف خواهد شد. سال جدید از هر نظر برایتان پربار خواهد بود. اتفاقاتی بسیار خوب برای تان رخ خواهد داد که زندگی شما را دگرگون می کند و مشکلات و رنج و اندوه را به دست فراموشی خواهد سپرد، برای این امر شکرگزار خداوند باشید. از گناه کسی که دوبار دروغ گفته نگذرید. انجام یک اشتباه در یک معامله خرید یا فروش عصبانیتان خواهد کرد، به خودتان مسلط باشید این اتفاق به نفع شماست. حرفی که روی دلتان سنگینی می کند به زبان نیاورید، فعلا خوددار باشید او خودش به اندازه کافی پشیمان است.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: بخت و اقبال بسیار خوبی دارید و اگر همچنان به تلاش ادامه دهید به زودی سرمایه فراوانی خواهید یافت. اگر دل نگران شخصی هستید و یا از موضوعی رنج می برید و نگران نباشید که به زودی این دلتنگی و نگرانی‌ها برطرف خواهد شد. قصد دارید تا سفری را با یکی از دوستانتان آغاز کنید بسیار مراقب باشید و برای خود صدقه بدهید. از برنامه هایتان عقب مانده اید، به خودتان سخت بگیرید و برای رسیدن به خواسته تان عقب ماندگی ها را با تلاش شبانه روزی جبران کنید. دنبال یک بحث را بیش از حد نگیرید حتی اگر به نتیجه دلخواهتان برسید باز هم راضی نخواهید شد، بخشنده باشید و بگذرید حالتان خوب می شود.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: تمامی مشکلات برطرف خواهند شد و آنقدر جاه و مقام می یابید که همگان نسبت به شما رشک می‌برند بهتر است برای اینکه از چشم زخم آنها در امان باشید همواره ذکر خداوند را بگویید. سرمایه ای را از دست دادید که برای آن در رنج و اندوه هستید اما به زودی آن را بازپس خواهد گرفت. شما انسانی خیرخواه و مهربان هستید و همیشه خوبی دیگران را می خواهید به همین دلیل دیگران هم به شما و خانواده تان کمک می کنند. در جلسه ای کاری از این که دیگران سخنانتان را درک نمی کنند ناراحت و عصبانی نشوید، به کسی مشاوره بدهید که به حرفتان گوش می کند، وقت طلاست.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج د د

تعبیر: متاسفانه قصد و منظور خوبی ندارید و با اینکار صدمه فراوانی خواهید خورد. کسی قصد دارد تا برای شما دامی پهن کند و منتظر فرصت مناسبی است از او برحذر باشید. اگر در نمازهای تان کاهلی نکنید و فرایض الهی را همواره به جا بیاورید سعادت و خوشبختی نصیبتان خواهد شد. مدت زیادیست که در طلب علم و دانش تلاش کرده اید. در مورد یک دعوای مالی سعی کنید از مسیر حقوقی دور نشوید. فکر های جدید به سرتان راه می یابد. روزهای خوشی در انتظارتان است. او که دوستش دارید به زودی به سویتان گام بر می دارد برخلاف انتظارتان از یک کار گروهی جواب خوبی می گیرید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ آ د

تعبیر: اقبال روی خوشش را به شما نشان خواهد داد پس انقدر ناامید و اندوهگین نباشید. خداوند در همه حال به شما کمک خواهد کرد پس دست یاری به سوی کسی بلند نکنید. افرادی ناباب در زندگی تان وجود دارد که اگر آنها را از سرتان باز کنید سعادت و خوشبختی بسیاری نصیبتان می‌شود. منتظر یک مهمان مهم هستید. با روی خوش از او پذیرایی کنید. برای رسیدن به نیت و خواسته تان لقمه را دور سرتان نچرخانید. راه های ساده تری هم هست، کافی است کمی باهوش باشید. به حرفی که می زنید، پیش از دیگران باید خودتان باور داشته باشید . نوشته ای خواهید خواند که ایده تازه ای به سرتان می اندازد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: مقصود خوبی دارید و با این کار رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان می شود. از موضوعی بسیار آشفته خاطر هستید اما به خداوند پناه ببرید که آن را برطرف خواهد کرد. به حرف های بزرگتر های تان گوش دهید و کار آنها را سرلوحه خود قرار دهید تا موفق و سربلند شوید انشاالله. اطلاعاتتان را بالا ببرید تا شک و تردیدتان از بین برود. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و از آن انرژی و آرامش بگیرید. هر حرفی را که می شوید تکرار نکنید. بهتر است اول صحت آن را بررسی کنید وگرنه جلوی جمعی شرمنده خواهید شد. خبری خوش خواهید داد و مژدگانی دریافت می کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: قصد و نیت خوبی دارید. اما شخصی در زندگی از شما ناراحت و غمگین شده است بهتر است؛ این ناراحتی را از دل آن شخص در بیاورید،، تا بتوانید به خوبی و خوشی به زندگی خود ادامه بدهید اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید،، بهتر است؛ با بزرگان تان مشورت کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید. در اجرای نیتی اشتیاق بسیار زیادی دارید. اگر چه نیتی خوب و پسندیده است، اما هر کار زمان و دقت مناسبش را می طلبد، از طرفی برای موفقیت در این کار مقدماتی لازم است. بهتر است به نصایح خیراندیشان و اطرافیان توجه کرده و بدون اطلاع از عمق آب در آن شیرجه نزنید. مسافرتی سودمند در پیش است.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

 

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید که آرامش و آسایش را در وجودتان به وجود می‌آورد شما را به مقامات بالا و سربلندی در زندگی می‌رساند،، و آینده تان را پر از خوشبختی و نشاط می کند،، بهتر است؛ در زندگی تان سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید. خبری خواهید شنید که لبخند به روی لبانتان می آورد. روی هدف و نیتتان متمرکز باشید و اجازه ندهید هیچ چیز و هیچکس حواستان را پرت کند. این فرصتی نیست که از دست بدهید. برای رفع تنهایی باید اول خودتان را بهتر بشناسید. باید بدانید که چه می خواهید و چه نمی خواهید وگرنه فقط دور خودتان می چرخید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ آ

تعبیر: به هدف و آرزو های قلبی تان خواهید رسید و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ هیچگاه در انجام کارهایتان بی گدار به آب نزنید و تأخیر در کارهایتان ایجاد نکنید،، که مشکلات فراوانی در زندگی برایتان سرازیر می کند و شما را به دردسر می‌اندازد. مسافرتان حالش خوب است و بزودی باز می گردد. برای کسی درد و دل می کنید که او نیز غم هایی مشابه غم شما را مطرح می کند. متاسفانه سبک تر که نمی شوید هیچ، سنگین تر و غمگین تر هم خواهید شد. این روزها بهتر است با کسانی رفت و آمد کنید که انرژی شان از شما بالاتر است. موفقیت در کارتان نزدیک است.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: طالعت خوب نیست. مشکلاتی در کمین است که برای تان در زندگی غم و اندوه فراوانی به وجود می آورد،، و شما را به دردسر های بزرگی مواجه می کند بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و دست به کارهای ناصوابی نزنید که برای تان مشکلات فراوان ایجاد خواهد شد. پیامی دریافت می کنید. از روی هیجان راز دل خود را به هر کسی نگویید. انرژیتان را برای کسی که قدرش را نمیداند هدر ندهید که نتیجه‌اش فقط سرخوردگی است. به موسیقی زمین گوش کنید و با آن همراه شوید تا از نگرانی هایتان کم و آرامشتان بیشتر شود. برای رفتن به جایی صبر کنید تا شخصا دعوت شوید.

 
منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

آرین فلاح

جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی: موبایل، تبلت، لپ تاپ، رباتیک، سخت افزار، شبکه، گجت، امنیت، نجوم و فضانوردی، سیستم های عامل، اپلیکیشن، بازی، خودرو، لوازم خانگی، معماری، عکاسی ، آینده و …

دیدگاهتان را بنویسید

  • ×